Začali s prípravou na nový súťažný ročník 2020/2021

27.7. družstvá mužov a dorastu  začali s prípravou na nový súťažný ročník  2020 / 2021.

Po  pauze  ktorú spôsobila corona kríza a počas nej naše  družstvá a hráči  pracovali na sebe individuálne podľa kondičných plánov,  ktoré vypracoval tréner Ján Čerňan. Individuálne tréningy hráči  posielali trénerom na videu ku kontrole .  Pri  postupnom uvoľňovani opatreni sme v mesiaci máj a jún pokračovali v kondičnej príprave v teréne. 30 júna sme ukončili kondičnú časť a hráči dostali tri týždne voľna.

—————————————–
Nakoľko športová hala v Topoľčanoch je v rekonštrukcii
musel klub  hľadať riešenie,  kde trénovať a hrať majstrovské zápasy. Niektoré telocvične sú v riešení, ale  podarilo sa zabezpečiť trénovanie v Partizánskom  trikrát do týždňa a hrať majstrovské zápasy mužov a dorastu.
—————————————————————
muži
v pondelok 27.7.2020 sa na prvom tréningu hlásilo  trénerovi Jakubičkovi

16 hráčov . Po krátkom príhovore a oboznámení s plánom tréningov a prípravných zápasov sme hráčov otestovali  po  kondičnej stránke.  Herná príprava sa začala už v spomínanej športovej hale   v Partizánskom.
Odchody hráčov:  talentovaný Smetánka odchádza z Topoľčian a  od novej sezóny bude pokračovať v Gummersbachu ,Blaho  ešte nie je rozhodnutý či bude pokračovať,  Fábry do Kremsu.
hráči: Javorček , Králik ,Šmalo – Filipeje , Belanský, Kováč, Birmon, Pacoň,  Halo, Valko, Tóth O. ,Tóth J.,
Valent S. , Sobota , Kober , Vanek , ešte sme oslovili Lacenu , Petruša,  Babčana N. družstvo  je doplnené o dorastencov, ktorí už nastupovali za mužov, aj skúsených hráčov ,ktorí sa doliečujú Ďurček , Masaryk
Tréner:  rád by som privítal aj hráčov, ktorí prestali trénovať, alebo nie sú ešte rozhodnutí či budú pokračovať
v hráčskej  kariére.
Mladší – starší dorast
Ako muži,  tak aj dorast  začal s prípravou 27.7.2020.  Družstvá dorastu s trénermi Lovičkom – Jakubičkom a kondičným trénerom Čerňanom  prvé týždne  sa zamerajú na pokračovanie v kondičnej  príprave.

foto:Odkaz